Tomáš Sedláček, Zbigniew Czendlik - Vyznáme se v tom, čemu věříme?

Nuada
Nuada

Bodří baviči pijou vodky na stodolní. Čendlík se Sedláčkem nejsou ani milí, ani chytří, čekat od nich myšlenky, je jak čekat od kohouta, až snese vejce. Jsou ale tzv. populární. Teda aspoň se to říká.

21 hour ago
René Barát
René Barát

25:30 Byl Eru, Jediný, který se v Ardě nazývá Ilúvatar; a nejdříve udělal Ainur, Svaté ... ... Ale jak se téma rozvíjelo, vstoupilo Melkorovi do srdce, že do něho vplete látku vlastních představ, jež neladila s Ilúvatarovým tématem: snažil se v ní totiž zvětšit moc a slávu partu, který mu byl přidělen. Melkorovi byly mezi Ainur dány největší dary moci a poznání, a měl podíl na všech darech svých bratrů. Často chodíval sám do prázdných prostor hledat Nehynoucí plamen, zahořel touhou uvést v Bytí vlastní věci, zdálo se mu, že Ilúvatar o Prázdnu vůbec neuvažuje, a neměl trpělivost s jeho prázdnotou. Přesto Oheň nenašel, protože ten je u Ilúvatara. O samotě však začal pěstovat vlastní myšlenky, nepodobné myšlenkám jeho bratrů.

3 months ago
666humanoid
666humanoid

zajímavé

7 months ago
Pavel Němec
Pavel Němec

Zajímavé.

8 months ago
Stan Siki
Stan Siki

Super debata! Kdyby český národ myslel podobně, jak tu ti dva, jo, Česko by bylo úplně jinde než je.

9 months ago
Paul Sahara
Paul Sahara

V díře blata, budeme se špinavejma rukama škrabat za uchem a pohnutě debatovat o konzistenci blata kolem a jaký je teoretický vliv vody na ně. Aby oni mohli půl hodiny sedět a kecat o něčem, co se dá shrnout do jedné věty, tak se někde jinde někdo musel a musí ohánět. Abych předeslal, já to nejsem. Ale pro mě má ten čičman s lopatou větší prospěch a myslím, že i pro ČR. Btw. termín Česko je přejatý ze specifického jazyka hovadštiny, já sem v tomhle purista

5 months ago
Discaver Discaverum
Discaver Discaverum

Dva lavičkáři :-)))))

9 months ago
́ Bari
́ Bari

pravdoláskaři se taky dokáží pěkně sežrat a potom mluví jak mluví.

9 months ago
666humanoid
666humanoid

to je moudro :D

7 months ago
Jaroslav Prcek
Jaroslav  Prcek

Kim Ir Weškrnovi hoši...

11 months ago

Next videos