NEBEZPEČÍ - Reiki, kartářství, r. konstelace, věštění, joga - SPÁNKOVÁ PARALÝZA

 • Published on Year ago

  BEZ STRASENI.CZBEZ STRASENI.CZ

  Runtime: 9:28

  NEBEZPEČÍ - Ezoterie, Kartářství, Zasvěcení (Reiki, Shamballa…), Pozitivní myšlení, SRT, EFT, RUŠ, Kvantová vlna, Channeling, Rodinné konstelace, Ayahuasca, Léčitelství, Jóga, Meditace, Šamanismus… www.bezstraseni.cz pro lidi s problémy se strašením, psychickými i partnerskými problémy a pro ty, co hledají něco nového. Podívejte se na mých stránkách na můj příběh, osvobozujicí modlitbu a jak dál.
  Na Google Play se dají stáhnout zdarma dvě hlasové čtečky Prestigio a Aloudereader (mám vyzkoušené), pro ty co nemají chuť ani čas číst knihy, stejně jako já a raději si nasadí sluchátka a cestou do zaměstnaní, v zaměstnání...přes den raději poslouchají. Předčítání cca 200 stránkové knihy trvá cca 5-6 hodin čistého času, kdo nemá čas, chuť, zájem si zlehčit vzdělávání...jsou jen výmluvy a není mu pomoci.
  Zde jsou odkazy na knihy ve formátu PDF, Mobi, EPUB...zdarma, se kterýma si obě čtečky poradí:
  www.pdfknihy.maxzone.eu/index_autoru.html
  libinst.cz/e-knihy/
  uloz.to/ -perfektní zdroj set titulů
  usfilms.net/us/results?search_query=audioknihy
  play.google.com/store/apps/details?id=org.lds.ldssa - zdůrazňuju, že nejsem mormon, ovšem mormonská církev má nejlépe zpracované křesťanské materiály a to v ereader podobě (kurz soběstačnosti, podnikání s Kristem, pro manželské vztahy...).
  Kupovat si dnes knihy je bohužel hodně obrovský risk(ztráta penez i času), vyhozené peníze, hlavně ty co nejvíce slibují.

Petr Nerr
Petr Nerr

Tak jsem naschval par dni pockal s odpovedi a nezklamal jste! Nepohodlne komentare smazal a s nimi i sve nekorektni, povysenecke a urazejici komentare. Presne tak, jak to delaji lide vaseho razeni. Mate plnou pusu Jezise a Boha, vsichni ti, kteri nemysli stejnym zpusobem, napadate a urazite (viz ten komentar k Sarce a jejimu vykladu karet). Jste presne tim typem cloveka, ktery by pri svate inkvizici hereticky maval krizem a posilal lidi na hranici ve jmenu Boha Vsemohouciho s tim, ze si to zada. To co vam ale stale unika, tak to je podstata Kristova uceni a tou je laska k bliznimu, pochopeni jeho slabosti, pokora a soucit. Ani jedno jste ve svych komentarich neprokazal. My vam poprali jen to dobre, vy jste naoplatku mel jen slova pohrdani. Pani Sarku jste urazel, nepochopil, co se vam snazila predat...sdelit. O pokore se u vas da jen tezko mluvit, kdyz se chvastate svoji sectelosti. Diky tomu, co vse jste psal, tak soucitem take neoplyvate. Kdyz to shrnu, jste zaslepencem, ale to uz jste od nas a nejspise i od ostatnich slysel. Zijte si dal ve sve iluzi osobni vyjimecnosti, kazdy ma svuj cas a i vy se v brzku probudite ze sveho krestanskeho snu o spaseni. Na tento komentar snad ani neodpovidejte, zkuste potlacit svoji jesitnost a trosku se nad tim zamyslet, protoze v Jezisovych stopach opravdu nejdete a pak to zase klidne smazte - tyto radky jsou stejne urcene jen vam. Opet preji jen to dobre a navic trosku te tolerance a pokory.... to nikdy neuskodi!

2 months ago
BEZ STRASENI.CZ
BEZ STRASENI.CZ

Petr Nerr...ikdybych si ty komentáře mazal, tak vám je do toho víte co. V případě vás a Sarky, ty komentáře všechny zmizeli, jestli si Šárka smazala vlákno a zmizelo vše ostatní, je mi to vcelku jedno. Šárka psala ohledně karet, vy ohledně filozofie poznání rostlinky, psal mi i budhista, reikista...já nemám čas reagovat na to, že si tu každý honite to sve a už vůbec vás přesvědčovat. Psal jsem Šárce, že dělám několik let bojová umění, sport... S city na mě nechoďte ani s nerozvážnosti. Jestli jsem dobrý nebo špatný křesťan, nechte na Bohu. A jestli máte pocit, že jsme jedno, tak si to běžte vykládat někomu v Somálsku, Islámu... Oba jste se Šárkou psali, že diskuzi a sledování mých příspěvků opouštíte a ani jeden jste si neodpustil další komentář. Nejsem žádná duchovní továrna a kdyby měl někdo na ulici problém, tak se ho zastanu a nebudu mít plnou pusu řeči jako vy tady a nic jste nevyřešil. Oproti vám nerikam, že mám něco lepšího než je křesťanství a děláte tu tajemného a přihlouplé rozbory. Ja jsem se po tom všem o čem jsem točil odevzdal Ježíši Kristu, Bohu...a co vy tu komu chcete vykladat. Jste obyčejný duchovní tulák, co se ještě nenašel a chodí kolem horké kaše. Nepleťte si křesťany s okopavacima panakama, já jsem úplně čitelný oproti vám a když mi sem dá kartářka blábol s kartama a Bohem nebo tu někdo bude chtít psát bláboly jako vy, tak si s tím naložím podle svého. Moje cílová skupina jsou lidé s psychickyma potizema, ezoterici, podnikatelé... co si uvědomují, že preslapli a mají problémy a kdokoliv, kdo potřebuje modlitbu, Bibli... začít znovu a tím to pro mě končí. Prakticky v každém penzionu, hotelu najdete na pokoji Nový Zákon... Proc tam třeba nejsou karty, vaše rostlinka... ?Mate neco lepšiho než je křesťanská modlitba, nevoní vám to tu? Tak neotravujte. Další komentář vám smažu už já, protože jak jste psal, že se nebudete vyjadřovat, tak si za tím stůjte vy a nikoho neucte, jak se má chovat!

2 months ago
Klára Šenková
Klára Šenková

Dobrý den. Můžu se Vás zeptat na Váš názor ohledně minulých životů(regresní terapie).. ? Jsem na cestě a ještě se hledám.. Jsem narozená křesťanka, ale teď poslední dobou se má víra oslabuje... Nevím zda věřit v posmrtný život, či zda v minulé životy.. Přijde mi že je na minulé životy hodně důkazů, takže nevím čemu mám věřit.. Přemýšlela jsem, že bych absolvovala regresní terapii a vyzkoušela si to na vlastní kůži, nevím ale jak moc by mi to mohlo ublížit. Je to taky tak nebezpečné? Mockrát děkuji za odpověď.

3 months ago
BEZ STRASENI.CZ
BEZ STRASENI.CZ

Pardón, ale nejsem na takové Adventistické žvatlání zvědaví a nebudu na svém kanálu trpět fanatické biblisty, co žijou jen z výkladu Bible. Znám několik takových křesťanů, živých...neumí o ničem jiném povídat, než o Bibli a problémů mají víc než dost. Ve výsledku berou antidepresiva, mají psychické potíže, sotva vyjdou s penězi do další výplaty a ohánějí se Ježíšem, Duchem Svatým...Já jsem se díky Bohu obrátil v italském katolickém kostele u italských knězů na první mši, kde se lidi obrací jako na "běžícím pásu". Nehledě na to co si myslíte o katolické církvi, já jsem zažil protestanství...všude samý prechytracely laik stejně jako vy, jinak lidi bez koníčků, zájmu o život a sebevzdělávání, rozpolcení...co je české...žádná prestiž. Běžte se podívat na nějakou mši, Bohoslužbu s mezinárodnim kazatelem, knězem...jak vypadají křesťané, kteří tam chodí. Vůbec nevím, co si dovolujete vůbec dávat nějaké názory a odpovídat na otázky. 1. máte české myšlení, žádný mezinárodní presah. 2. Tomu vůbec nerozumíte. Čtěte světonázorové knihy, velikánů kteří měli vztah s Bohem a mají co o tom napsat a nezkoumejte jen pritrouble Bibli dokola. Někdy mám křesťanů plné.... Tyto příspěvky jsem dal, abych se podělil o svoji cestu, je tu modlitba kdo potrebuje, jak se modlit...z mezinárodního..., ne abych se tu dohadoval. Mate připomínky, něco lepšiho? Fajn, natocte si své příspěvky pro potřebné nebo si dělejte co chcete a diskutujte a rozdavejte rozumy někde jinde. Nic svetoborneho jste sem nedal, nenapsal, další příspěvek vám už smažu.

Month ago
FlanK3rCZ
FlanK3rCZ

BEZ STRASENI.CZ  1. nejsem katolík - katolická doktrína je nebiblická (mix pravd a lží) Četl jste vůbec někdy Bibli? jasně se tam píše, že chrám Ducha svatého (dar z víry od Boha na základě lidského rozhodnutí "hledat Boha") je v nás, v našem těle. Zároveń je to i obraz společenství lidí, co uznávají Ježíše Krista a projevuje se to v jejich životě (ovoce Ducha=láska k druhým, dobrotivost, trpělivost, ochota, úpřímnost atd) a tvoří nějaké skupiny viditelné (sbory a nebo jen přátelská setkání) i neviditelné (Boží lid o kterém ví do posledního jedince Bůh). Křesťanství stagnuje, podle mě, z těchto důvodů: - špatná znalost lidí z venku, co je křestanství Bible v teorii i v praxi - média a její vykreslování skrze katolickou cíkrev v historii (doba temna) a dnes (sexuální aféry s dětmi apod) - uzavřenost některých sborů proti lidem zvenku a z toho plynoucí nedůvěra někoho nového příchozího - spoléhání se sama na sebe a hledání potulných učení Jednoduché to není, když trénujete na běžecký závod, taky to nepřijde hned a samo. Víra je sice dar, ale je třeba o ní pak "bojovat" a život není vždy peříčko. Leckdy trpní jak vinní, tak i nevinní. Nechci se chlubit, ale Boha jsem hledal přes různé okliky a pokusy a On si mě nějak nakonec našel sám :) 2. Nikde neradím, že nemáme mít děti. To jste si špatně přečetl. Říkal jsem, že na Nové Zemi, po skončení tohoto světa (sám Ježíš to říkal saducejům) budeme podobní andělům, nebudeme se ženit ani už se nebudou rodit děti. To neznamená přeci, že je teď nemáme mít :) Vztah otec-matka-dítě tvoří předobraz Božího pohledu na nás. Muž+žena (v ideálním případě) jsou jedním kompelxním člověkem. A dítě je z nich, převažuje k dítěti láska, i přes to, že dítě dělá chyby, leckdy nás neposlouchá a nebo nedbá varování "nedělej to". A stejně mu odpustíme :). Bůh nás má rád ještě více než my svoje děti. A chováme se stejně, leckdy naivně, nezdopovědně, neposloucháme...A přesto nám odpouští, když s ním udržujeme vztah :) 3.Kdo nemá Božího Ducha, není Jeho (nepůjde k Bohu) Je to pečeť, o které se píše v Bibli. Ale kdo ji má, to nelze tady určit a ukazovat na Vás, na mě a na jiné. Ctít Boha (a tedy i ježíše) nespočívá jen ve slovech a znalostech :), ale v životě a chování i pokoře vůči sobě a druhým. Bible na to odpovídá otázkou moudrého farizeje a následnou odpovědí Ježíše. . Milovat svého Boha budeš celou svou myslí, silou (to je jednání) a budeš milovat bližního svého jako sám sebe. Není to vyloženě rozkaz, ale konstatování, protože Boží Duch tohle dělá v nás a my to pak děláme automaticky, aniž nás k tomu musí něco nutit (ať už strach a nebo odměna) Omlouvám se etd,y pokud došlo k nedorozumění :) Mám mnoho přátel "nevřících" a vycházím s nimi, sportuji, věnuji se hardwaru, takže ač trochu PC geek, zároveň i normální člověk :)

Month ago
BEZ STRASENI.CZ
BEZ STRASENI.CZ

FranK3...nejste tak trochu fanatik? Víte jaka dilemata ohledně viry zažívají děti křesťanských (katolickych...)rodičů nebo ty co chodili s babičkama do kostela? Víte jaka dilemata zažívají děti protestanskych rodičů? Víte jaka dilemata zaziva křesťanství jako společenství lidí obecně, víte proč se tak málo lidí obrací ke křesťanství nebo proč křesťanství naopak stagnuje? Trochu mi připomínáte společenství Miloše Kozohorskeho apod.(církev jednoho muže) kdy americkým speakrovskym stylem neustále zvyšuje hlas, jak je vše jednoduché, samé Aleluja za každým slovem, ale taky si umí poslat koš na peníze třikrát dokola...taky mi trochu připomínáte Adventisty...víte kolik je vůbec denominací křesťanství? Jste trochu konzervativní, což pochybuju nebo lajk co běhá po ulici a mezitím mu utíká jeho vlastní život? Po pravdě já mám radši vzdělané krestany, co nezijou jen z Bible, ale mají vyvážené i světské poznání a jsou trochu usazenejsi. Proč radite, že někdo nemá mít děti? Kdyby takhle přemýšleli vaši rodiče, nevím jestli jste konvertita...asi byste si tu neskrtnul teď. A to že je to napsané v Bibli, myslíte, že dva konvertité se živou zkušenosti nevychovaji lépe křesťanské dítě s většima hodnotama než pohan? Pak se nemůžeme divit, že nas tu válcuje islám se svou populací, když vy byste říkal, kdo má a kdo nemá mít děti. Napsat ženě, která má od přírody porodit a vychovat děti, že děti nemá mít...nejste pomatenec trochu? Viděl jste, že by Bůh za to někoho potrestal? Já ne, naopak dal takovému vztahu požehnání, o kterém se vám ani nezdá. Nezlobte se, ale takové rady si strčte za klobouk.

Month ago
FlanK3rCZ
FlanK3rCZ

Kláro, kéž by si zkusila číst a pochopit Bibli, klidně si některé věci i ověřovat na internetu (historie). Budete překvapená. A pokud máte úpřímné srdce, dokonce se Vám dá Ježíš Kristus poznat (jakoby zevnitř, do srdce). Dodá více víry, naděje a chápání. Obecně řečeno, na Zemi působí padlé bytosti, které nejsou z našeho těla (umí se zhomtnit, napodobovat mrtvé a nebo vypadat jako úžasná bytost plná světla kolem sebe). Jdou proti Bohu, proti pravdám, proti Ježíši. Bible má asi i nějakou ochranu od Boha a tudíž to podstatné je tam zachováno. Bible jasně říká, že člověk zemře a nic o sobě neví. A bude vzkříšen v den Druhého příchodu Ježíše. Někteří se toho dožijí, mrtví samozřejmě budou vzkříšeni- a všichni ospravedlnění Ježíšem Kristem dostanou neporušitelná těla (to říká Ježíš i v evageliu Saduceům-tápete, lidé se po vzkříšení nežení a nerodí děti, ale jsou jako andělé). Příchod má být viditelný celosvětově, slyšitelný a bude vyvolávat hrůzu (těm, co šli proti Bohu) a zároveň obdiv a naději (ti, kteří mají Božího Ducha a přijali Ježíše Krista). Samotná modlitba je o vztahu s Bohem skrze Ježíše. Bůh samozřejmě ví, co potřebujeme, ale modlitba k němu je ukázkou naší důvery k Němu, budování vztahu. Tací, jací jsme, s našimi radostmi, strastmi, chybami. Mohu doporučit, že to stojí za to, i když z počátku ti zlé síly se nebudou chtít jen tak vzdát :) Držím palce!

Month ago
Šárka Velčovská
Šárka Velčovská

Je to vše nebezpečne jak pan popisuje. Sama jsem si tím prošla. Ze začatku to pomaha, aby jste si mysleli že jste na dobre cestě. Ale pak nastane v živote hotove peklo. Jo když ptačka lapaji pěkně mu zpivaji. Jedině Hospodin vas ztoho muže dostat. Činit pokani, odvratit se od zlych cest. Konej dobro, vyhybej se zlemu, vyhledavej pokoj a usiluj o něj.

8 months ago

Next videos