Jedálny lístok pre LOW-CARB a KETO stravovanie (2017)

 • Published on Year ago

  Vlado ZlatošVlado Zlatoš

  Runtime: 12:23

  Má vôbec nejaký zmysel nechávať si vypracovať jedálny lístok na mieru? Dá sa vôbec vytvoriť jedálny lístok na mieru každej životnej situácii, v ktorej sa ocitnete? Pravdepodobne nemá a pokiaľ vám aj niekto taký jedálny lístok pripraví, tak buď cez kopírku (najčastejšie) alebo jednoducho nebude schopný obsiahnuť všetky modelové situácie, do ktorých sa v živote dostanete. Nie je potom lepšie vytvoriť pre vás rámec pravidiel, pomocou ktorých sa naučíte rozhodovať sami?
  Za posledných 10 rokov písania jedálnych lístkov na mieru sme už zažili všeličo. Tento elektronický produkt je výsledkom zbierania postrehov a poznatkov vďaka stovkám klientov za túto jednu dekádu. V tomto videu vám vysvetlíme o čom je náš jedálny lístok pre LOW-CARB a KETOGENICKÉ stravovanie. Zistíte prečo ketóza alebo lowcarb stravovanie nie sú cieľom, ale nástrojom pre dosiahnutie pozitívnej metabolickej zmeny. Preto nie je nutné úzkostlivo sa upínať na to či ste, alebo nie ste v ketóze po celý čas. Taktiež sa dozviete čo v číslach (kcal alebo gramoch makroživín) znamená dodržiavať ketogenické stravovanie pre 60kg ženu alebo 100kg chlapa (veľký rozdiel).
  Vďaka obsahu tohto jedálneho lístka pre LOW-CARB a KETOGENICKÉ stravovanie získate základný rámec praktických informácií, ktoré vám ušetria 80% chýb a omylov, ktorých by ste sa dopúšťali aj v prípade, že ste naši pravidelní čitatelia či študenti. Je to jeden z posledných návodov, ktorý potrebujete pre optimálnejšie stravovanie. Viac podrobných informácií nájdete na tomto linku:
  produkty.vladozlatos.com/sluzba-jedalny-listok-na-mieru.html

  jedalny listok  na mieru  pre lowcarb  ketogenicke stravovanie  vlado zlatoš  

Next videos