Erik Best a ČT o objektivitě vysílání - 12. březen 2018

Kornel Berkes
Kornel Berkes

Co keca ten pomatenec? Pry verejnopravni media slouzi vedouci politicke strane? Pro boha, to je cesta do pekel! Primarne ma slouzit lidem a neustale poukazovat na problemy a kritizovat. Pokud zrovna je v dane zemi takova vlada jaka je, a takovy prezident, jaky je v CR, nemuze se tomu nikdo divit, ze se ve verejnopravni televizi upozornuje na preslapy techto lidi. Tady kvicici lide jsou jenom zaslepeni, protoze si nedko opovazi sahnout na jejich bozskyho Ovara ci Burese.

15 days ago
Jana Navrátilová
Jana Navrátilová

Pan Best jako vždy úžasný ! A opět typická ČT - jeden člověk s odlišným názorem a minimálně dva (plus jeden komentátor), kteří se do "nepohodlného" naváží. A Dvořák tam čumí jak žaba z kyšky.

15 days ago
Esomat
Esomat

Redaktor ani neuvažoval, že tím že ČT pozvala pouze Drahoše, tak tím poškodila ostatní kandidáty a hned začal pouze spekulovat Drahoš vs Zeman :) Jinak se nejedná pouze o to jaké hosty tam pozve. Jde o to jak probíhá debata, u někoho krásně souhlasí a u někoho se snaží jeho názory zavádět někam úplně jinam.

2 months ago
Wenk van rose
Wenk van rose

Je to k pláči,jde pouze o nepravdách a podsouvání vlastních názorů.Tedy objektivita OOO !!! Běžte se už konečně vycpat s tím,co si člověk musí sháně jinde,dva nezávislé zdroje,které jdu z jednoho ustředního?. Pokud někomu stačí inforamce která ČT podává p.Marhoulovi,a jemu stačí,pak si dovolím o tonto pánovi pochybovat,neboť v tomto případě o světě neví vůbec nic. Situace světového mainstreemu není lepší,bohužel, ale to není o tom,že neustálé lži lidi už odradily. Na co si pánové tady hrajete? To že lžete? To přeji nemůžete u stát,Praha není bohudík republika.

3 months ago
chodovak21
chodovak21

Pan Best se jako analytik celkem dost přeceňuje a je přikloněn ke spolku Zeman, SPD, KSČM, Soukup, část ANO a část ČSSD, tudíž jeho kritiku nemůžeme brát příliš vážně, vzhledem k tomu, že ČT tomuto spolku příliš nefandí. Ani já tomuto spolku příliš nefandím, směřuje totiž ostře doleva směrem k Putinovi a to není pro naši zemi dobrá vyhlídka.

6 months ago
Jiří Vegner
Jiří Vegner

A v tomto svém komentáři jste vlastně přiznal, že vysílání ČT určitě není objektivní a nestranné. Gratuluji k pochopení celého problému.

Month ago
filozof
filozof

chodovak21 promluvil omezený kádrovák

4 months ago
Silvie Ficová
Silvie Ficová

Dvořák je výsměchem koncesionářům - nechutný element

6 months ago
ŠŤOVÍČEK P
ŠŤOVÍČEK P

ČT je tak vyrovnaná,že nám za naše poplatky s poskytovaným zpravodajstvím zároveň určuje co si máme, či spíše smíme myslet.

6 months ago
Rasam3
Rasam3

Marhoula neposlouchám, jeho komenty mají hodnotu zvukomalebnou, ale jinak je hodnota jeho sdělení na úrovní vánku v povětří. Pan Best mluví přirozeně a pravdivě, jako svobodný člověk.

7 months ago
Richard Kros
Richard Kros

"Pět vět na obranu České televize" - v tomto prohlášení nebo jak to nazvat se píše cituji: "pilířem demokracie jsou nezávislá média,a proto je útok na Českou televizi zároveň útokem na demokracii......" - tak toto prohlášení podepsali naši slavní umělci,herci,režiséři atd.....nebo-li jde o ty samé umělce,herce a režiséry,kteří absolutně nerespektují prezidentské demokratické volby a různým způsobem zpochybňují výsledky této demokratické volby.....to je opravdu k smíchu..........a ještě k té České televizi - pilířem demokracie by skutečně měla být nezávislá média - ale mluvit o nezávislosti a objektivitě čt může dnes už jen blázen - a když už se v tomto pořadu mluvilo o SPD , tak se prosím mrkněte na nedávný rozhovor reportéra 168hodin z čt Jana Nováka s panem Okamurou nebo se podívejte na rozhovor redaktora pana Kubíka s panem Okamurou a bude vám všem jasné s jakou "objektivitou" dokáží tito pánové vést rozhovor - nebo-li čt má být pilířem demokracoe v této zemi? no pozdrav pánbůh....

7 months ago
Richard Kros
Richard Kros

Erik Best - klobouk dolů před Vámi pane Best - souhlasím s Vámi - synonymem pro čt se za pár měsíců stane slovo neobjektivita a jednostranost

7 months ago
Hunter 321
Hunter 321

A.) na stav ČT jsme se podíleli my “lid” i a hlavně politici a herci, když se v čele s odbory “vzbouřili proti legálně zvolenému generálnímu řediteli” a ukázali jim, že pro ně žádné zákony neplatí B.) ČT je postavena tak, že sekunduje komerčním televizím tam, kde je to zcela zbytečné - program typu ČT 2 a ČT 24 zcela postačuji na plnění veřejnoprávní role (dvě frekvence lze vysoutěžit). C.) ČT tady není od toho, aby produkovala umění a seriály D.) neexistuje vyvážené zpravodajství E.) měla by mít maximální zpravodajské a publicistické pokrytí české společnosti F.) nesmí dát prostor extrémismu, je-li však strana parlamentní, má plné právo, aby její názory byly zachyceny a prezentovány

7 months ago
wildcatf20
wildcatf20

Dvořáku židle se pod tebou už houpe.

7 months ago
wildcatf20
wildcatf20

Ty zmetci z ČT se kroutí jako hadi,je to jak z Lašezovy knihy kde se malí čerti učí v hodině jajolvých žvástú mluvit co nejdéle a nic neříci.Každý zkušený člověk vidí že mlží zavádějí tvz trolují,jsou to lháři a mafiáni.

7 months ago
Vaclav Kozak
Vaclav Kozak

wildcatf20 nechápu v čem je problém v celim pořadu kterej měl asi dvě hodiny se do podrobna probíral rozpočet ČT a kolik procent financí jde na jaké věci. Bylo to vysvětleno jak pro malé děti a byla vyvrácena jedna Soukupova lež za druhou. Jinak kolik kdo bere by zveřejnit mohli a netvrdím že je v ČT všechno ok. Ale pořád je to nejlepší informační zdroj v ČR

7 months ago
Radim Lysák
Radim Lysák

jak mu Best chčí do ksichtu a on drží, že? Frajer!

7 months ago
L Pis
L Pis

Jeden z největších důvodů proč je ČT neobjektivní je propagace neomarxismu je tím prolezlaa jako rakovina stačí se podívat do těch stanov, Jsou tam dvě kouzelné věci které ma Jí zaručit podporu neomarxismu ze všech pořadech a názorech , Stačí si je přečíst

7 months ago
ObčanéČR
ObčanéČR

Další příklad černé na bílém: podívejte se do programu ČT na obsah vysílání za celý den + Události (od 19h) ve dnech: 21.8.2017 a 29(30).9.2017 - Srpen ´68 vs. Mnichov ´39 21.8. 2017 http://www.ceskatelevize.cz/tv-program/21.08.2017/ 29.9.2017 http://www.ceskatelevize.cz/tv-program/29.09.2017/ objektivita... vyváženost...nezávislost... PS: pan Marhoul podepsal "Výzvu vědců" a vstoupil do Klubu pana Drahoše... http://www.vyzvavedcu.cz/, citace (ale je toho víc): "Nenechme se manipulovat podvodníky, kteří do nás zasévají FALEŠNÉ DŮVODY ke strachu a sklízejí jeho plody jen k vlastnímu užitku, ať jsou jím hlasy ve volbách či sledovanost médií. Nevěřme každé senzaci. Pamatujme, že čím více je zpráva šokující či děsivá, tím dále bývá od pravdy." No-Go zóny, 2ou letý výjimečný stav ve Francii, strmý nárůst kriminality - zejména násilné trestné činnosti - to vše jsou FALEŠNÉ DŮVODY? "O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby VYSÁVALI SOCIÁLNÍ SYSTÉM nebo rovnou vraždili a znásilňovali." Kolik % že jich pracuje? Když se mohou volně pohybovat po městech, mohli by klidně uklízet veřejné prostory - k tomu jazykové znalosti nepotřebují. Chtějí lepší práci - ať ukáží, že mají na víc. Do té doby jsou a budou zátěží sociálního systému (vzhledem k počtu i pro tak bohatou zem jako Německo a ani ono to neutáhne dlouhodobě. Dojde na přehození financování inženýrů a doktorů na bedra poplatníka EU. Francie, Itálie jistě rádi takovou snahu podpoří). Kriminalita je problematika sama o sobě a nelze ji posuzovat jako jednotlivost nýbrž jako součást procesu obohacení. Nejsem si jistý, zda rodinné příslušníky oběti zajímá něco jako (pseudo)solidarita, pseudo-humanita a další výplody inteligence 21.století... z hlav akademiků, umělců i politických (j)elit.

7 months ago
ObčanéČR
ObčanéČR

Chcete fakta? Dvoudílné video, rozbor a samozřejmě s důkazy, jak vypadá objektivita vysílání ČT. 1.díl: https://youtu.be/xrTUGlDnwao + důkazy, jak se provádí orba s občanem politiky. Obsahuje i Zaorálkův souhlasný postoj s přijetím migrantů. Škoda, že to jako volební lídr Krocanů nešířil před volbami na setkáních s voliči. Obsah videí je komplexnější.Podívejte se.

7 months ago
Water
Water

Ve veřejnoprávní TV by měli být je  ti, co mají všech 5P pohromadě a mají morálně volné vlastnosti v pořádku. To znamená, že se do ní nesmí dostat Okamura, Babiš, Zeman a další STBáci, či pročínští a proruští agenti typu Nejedlého, Mynáře !

7 months ago
Jiří Vegner
Jiří Vegner

Takže vy jste vlastně spokojen. To vám přeji.

Month ago
Vlastimil neubauer
Vlastimil neubauer

Jak zapnou proud LŽOU

7 months ago
Amater Radiofa
Amater Radiofa

Pane Beste, smekám ! Na druhé straně je smutné, že ředitel ČT nemá dostatek sebekritiky, že se mu daří udržovat hospodaření ČT pod pokličkou, a že rada ČT se kouká jinam. Když už pan Dvořák zmiňoval BBC : Asi mu nějak ušlo, že BBC podle svého etického kodexu přísně odděluje ZPRÁVY (všechna dostupná fakta seřazená podle času a s udáním resp. citací pramenů !) od KOMENTÁŘŮ, kdežto ČT i ČRo to dělá v jednom guláši se záměrným výběrem ingrediencí. A podle výběru politiků, kteří se nejčastěji objevují na obrazovce, by se zdálo, že t.č. jsou nejdůležitější pánové Kalousek, Fiala a Bělohrádek, protože jejich názory mají největší vliv na budoucnost ČR. (A kolik času věnovala ČT výpadům Halíka proti Zemanovi, protože Z. odmítl vyznamenat jeho strýce za to, že přežil německý koncentrák ?)

8 months ago
kronoss897
kronoss897

Trochu mě pobavila jeho věta: ,,To, že jsem tady poprvé za 4, 5 let je posun". Aha, pána nezvali do pořadů, a tak musejí být neobjektivní. Pán má asi trochu ego že?

8 months ago
ŠŤOVÍČEK P
ŠŤOVÍČEK P

Aha, tak když Ti vadí ego tohoto pána, tak se můžeš zeptat proč má do čt zákaz např. Jan Petránek

6 months ago
Radovan Moravek
Radovan Moravek

kronoss897 si si to vylozil hodne po svojom.. ty by si bol novinar ako lusk

7 months ago
zoro jinak to nejde
zoro jinak to nejde

V žádném případě není objekty stížnosti občanů jsou potlačování a nejde o to co hlasatel probírá stačí aby koncesionářské mohl přestat platit to co nechce vidět a šli set a to není zestatneni o zestatneni mluví jen členové demo Žumpy zbytečná tendenci a zavádějící debata a hlasatel

8 months ago
Rudolf GEC
Rudolf GEC

Kráásáááá pravda pravdouci... Boze i pablb to vidi jak čt1 je jednostranna .

8 months ago
Filip Kovaný
Filip Kovaný

Ta ČT je tak "objektivní",že se na ni nehodí dívat jen platit! Nehoráznost!

8 months ago
František Jonáš
František Jonáš

Objektivita ČT za 135? Asi je to málo. 7 poslanců Top09 má své médium. No v zahraničí veřejné médium dle E.Besta slouží více vládě a politikům u moci, tad to tak není, nebo si někdo myslí, že je? Dle Marhoula je to vyrovnané?

8 months ago
Zdenek Rubicky
Zdenek Rubicky

CT zumpa,politicka televize.

8 months ago
jirissima
jirissima

Takže za celý den je vysílání vyrovnané, ale někdo klidně dostane prime time. :-)

8 months ago
David Luža
David Luža

V dnešní době tj. 12.3.2018 vedou v ČT rozhovory o tom jestli je televize objektivní? Jako vážně? Podle mě si z nás dělají jenom legraci: https://www.parlamentnilisty.cz/profily-sprava/user-data/06B091AE/file/132004-CEMES_2017.pdf

8 months ago
Jan Novák
Jan Novák

Výborný Erik Best! Nakonec tu budou mít odvahu říkat pravdu jenom zahraniční novináři.

8 months ago
filozof
filozof

má špatný kádrový profil co?

7 months ago
Rasam3
Rasam3

Duranga vole! Už víme kam vítr vane. Vláďa suveréně vyhrál volby, Erik Best je nejlepší, president Miloš Zeman má vždy pravdu. Jsme spokojeni.

7 months ago
Kazzi
Kazzi

ČT není moc objektivní. Sere mě, jak málo jsou tam Piráti. Furt se řeší blbeček Okamura, nebo Stbák Babiš. Nevím proč se musí řešit tihle političtí tupci o kterých, už víme všechno špatné.

7 months ago
peter fycek
peter fycek

Vám to jméno sedí "VOLE"

8 months ago
Jan Novák
Jan Novák

Kdo ještě dneska věří v objektivitu ČT, tak je pouhá ovce. A co je úděl ovce? Oholit a alou na porážku. Tak šťastnou cestu!

8 months ago
Pepa z depa
Pepa z depa

dvořáku dvořáku co ty seš za lidskou špínu.

8 months ago
J.M.K.
J.M.K.

DVOŘÁK NÁM OBČANŮM URČUJE CO SE NÁM MUSÍ LÍBIT....

8 months ago
J.M.K.
J.M.K.

Díky pane Beste, žumpa ČT pod vedením redaktorů a jejich šéfa Moravce vede účelové kampaně a nadržování spřátelených politických stran (TOP09, ODS a celé demokratické žumpě) ....ČT je veřejnoprávní co se týče poplatků, ale objektivita a vyváženost je nulová! ČT je politický vlezdoprdelismus a to jen pro zachování poplatků, které jsou sprostě vymáhány. Účetní toky slouží jen vybraným umělcům, kteří následně poslouží jako nástroj "demokratického rozeštvávání občanů". Proč mám platit někomu jeho "dožínky a podnikání"? Pane Beste, divím se,že jste byl pozván!!!!Zrušit poplatky a pak se uvidí jak ta veřejnoprávní žumpa funguje!!! Pan Dvořák, to je ředitel k smíchu! Z R U Š I T P O P L A T K Y !!!!

8 months ago
Johny T
Johny T

Ty vole ten im otvoril oci...

8 months ago

Next videos