10 faktów o TRÓJKĄCIE BERMUDZKIM [TOPOWA DYCHA]

 • Published on Year ago

  Topowa DychaTopowa Dycha

  Runtime: 3:20

  W dzisiejszym odcinku przedstawię wam 10 faktów na temat jednego z bardziej tajemniczych miejsc na Ziemi. Trójkąt Bermudzki to obszar w którym zaginęło niezwykle dużo statków i samolotów. Co kryje się pod powierzchnią wody?
  Zobacz odcinek o Atlantydzie: usfilms.net/v-video-G8klq6NWFZk.html

  Miejsce jedenaste - już 12 października swoją premierę będzie miała oficjalna książka Topowej Dychy! Znajdziecie w niej 100 wyjątkowych faktów, poznacie tajemnicze teorie spiskowe oraz sekrety gier, filmów i historii. Dowiecie się jak wysoki był Napoleon Bonaparte, jaką grę zakopano na pustyni i który król wystąpił w Star Treku. Książka dostępna będzie między innymi w salonach Empik, gdzie będziecie mogli się również ze mną spotkać. Szczegóły już wkrótce! Piona!
  Zamów już teraz: tinyurl.com/jf6acve
  ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY - topowadycha.cupsell.pl
  ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków.

  KONIECZNIE ZOBACZ MÓJ KANAŁ O TEORIACH SPISKOWYCH - usfilms.net/us/topoweteoriespiskowe

  Ⓢ Subskrybuj kanał: usfilms.net/us/topowadycha
  ⓕ Polajkuj facebooka: facebook.com/TopowaDychaPL
  Ⓘ Sprawdź mój Instagram: instagram.com/topowadycha/

  Program jest oficjalną polską wersją językową serii Alltime10s.

  Topowa Dycha  Typowa Dycha  Top  10  Topowa  Mediakraft  Artur  Artur Filipowicz  Ranking  Najlepsze  Najgorsze  Ciekawostki  trojkat bermudzki  bermuda triangle  morze  ocean  tajemnice  zagadki  teorie spiskowe  zjawiska paranormalne  zaginione  statki  samoloty  kosmici  ufo  atlantyda  

Next videos